Menu
Krystyna Pakosińska zagra samą siebie, premiera w Teatrze Kamienica

Katarzyna Pakosińska zagra samą siebie, premiera w Teatrze Kamienica

Katarzyna Pakosińska już od dwóch dekad rozśmiesza polską publiczność, tym razem zrobi to na deskach Teatru Kamienica występując w głównej i jedynej roli, bo to monodram. Z wrodzoną werwą i humorem opowie nam o swoich doświadczeniach i przemyśleniach. Premiera już albo dopiero 28 listopada, bilety są już w sprzedaży.

W spektaklu, którego reżyserem jest Krzysztof Jaślar, aktorka odpowie na wiele życiowych pytań, także tych dotyczących jej samej. Można się będzie dowiedzieć jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to… Sophia Loren. Anegdot będzie więcej plus ten niesamowity uśmiech, który widać też na plakacie zapowiadającym spektakl. Będą też wyzwania dla nas, czyli widowni. Tytułowa bohaterka (czyli Katarzyna Pakosińska we własnej osobie) jako dyplomowana polonistka, sprawdzi naszą znajomość ortografii, spróbuje nauczyć nas gruzińskiego tańca oraz zaprosi do wspólnego karaoke. Bo przecież się wybierzecie?

Dodam jeszcze, że o ścieżkę dźwiękową zadbała grupa MoCarta, kwartet smyczkowy, co brzmi bardzo poważnie, bo czy może inaczej? W ich wypadku, zapewniam, może…

Premiera 28 listopada, w grudniu zaplanowano jeszcze dwa, 13 i 19. Bilety można nabyć na stronie teatru tutaj albo na miejscu, w kasie teatru.

 

 

 

 

Warszawa, Aleja Solidarności 93

 

Rafał Korzeniewski

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.