Menu
Kongres 590 przeniesiony na wiosnę przyszłego roku !

Udział w Kongresie 590 tylko online!

Z powodu pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej organizatorzy zdecydowali się zmienić formułę Kongresu 590 na hybrydową. Panele będą transmitowane w jakości telewizyjnej ze Studia 590 w Warszawie. Zaawansowana platforma Lokkarto umożliwi spotkania networkingowe oraz prezentacje partnerów w wirtualnej hali wystawowej.

„Od początku byliśmy przygotowani na taki scenariusz, zakładając wysokie prawdopodobieństwo tzw. drugiej fali zachorowań w okresie jesiennym. Obecna sytuacja nie jest więc dla nas zaskoczeniem. Spotkamy się zdalnie, by niepotrzebnie nie narażać zdrowia naszych gości” – ośwaidczył Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590.

Wystąpienia i debaty będą realizowane w formie profesjonalnej transmisji ze Studia 590 w Warszawie. Uczestnicy debat spotkają się w pełnym rygorze sanitarnym, bez udziału publiczności.

„Tak jak zapowiadaliśmy – elastycznie reagujemy na rozwój sytuacji. Bezpieczeństwo to priorytet. Tego oczekują też nasi prelegenci i partnerzy biznesowi” – wyjaśnia prezes Kopoczek.

Posiadacze biletów na Kongres otrzymają pełny dostęp do autorskiej platformy Lokkarto. Za jej pośrednictwem wezmą udział w debatach, odwiedzą wirtualne stoiska partnerów Kongresu oraz umówią zdalne, indywidualne spotkania networkingowe. Dedykowane pokoje spotkań pozwolą porozmawiać z innymi uczestnikami Kongresu, a wystawcy, oprócz wirtualnych stoisk, będą mogli rozdawać „cyfrowe” upominki (np. kody na produkty i usługi).

„Odpowiedzialność – to główna idea, która nam przyświecała, gdy tworzyliśmy Lokkarto. Od początku wiedzieliśmy, że nowoczesne wydarzenie musi mieć zaawansowane rozwiązanie online. Powinno ono być ściśle związane z edycją stacjonarną, a w razie konieczności – skutecznie ją zastąpić. Dzięki Lokkarto możemy zrealizować nasze wydarzenie w pełni wirtualnie, nie rezygnując z żadnego istotnego elementu programu” – podkreśla Łukasz Gontarek, wiceprezes Kongresu 590.

Decyzja została przez organizatorów podjęta w porozumieniu z władzami województwa podkarpackiego.

„Sytuacja jest nadzwyczajna. Ale patrzymy na nią też jak na pewną szansę. Sieć daje nam możliwość zwiększenia zasięgu. Kongres 590 pozostaje przy tym imprezą związaną z Podkarpaciem i wróci do naszego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena w Jasionce, gdy tylko będzie to możliwe. W wersji hybrydowej także nie zabraknie akcentów lokalnych. W tych dniach symbolicznie każdy uczestnik Kongresu 590 będzie duchem na Podkarpaciu” – podkreślił marszałek Władysław Ortyl.

Wirtualne panele będą transmitowane w pokojach streamingowych noszących nazwy najbardziej malowniczych miejsc w Bieszczadach i Beskidach, a władze województwa wezmą udział w zaplanowanych wydarzeniach.

„Przez cztery lata gościliśmy na Podkarpaciu, nadszedł czas, by ugościć Podkarpacie w Warszawie. Jednocześnie, dzięki formule zdalnej, jeszcze więcej osób pozna Kongres i jego związek z Rzeszowem. To zaprocentuje teraz i w przyszłości” – powiedział Remigiusz Kopoczek.

Piąta edycja Kongresu 590 odbędzie się w dniach 21-23 października. W tym roku na uczestników Kongresu 590 czeka blisko 125 aktywności, poświęconych rozwojowi gospodarczemu i wizji Polski za 10 lat. Kongres został objęty patronatem prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział swój udział. Oprócz prezydenta gośćmi Kongresu będą m.in. premier Mateusz Morawiecki, minister aktywów państwowych Jacek Sasin, przedstawiciele rządu, samorządów, organizacji pozarządowych, spółek skarbu państwa i biznesu.

Stale aktualizowane informacje są publikowane na stronie internetowej www.kongres590.pl, Twitterze www.twitter.com/Kongres590 i Facebooku www.facebook.com/Kongres590 .

Bilety na Kongres 590 w cenie już od 59 złotych dostępne są pod adresem:  www.kongres590.pl/bilety

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.