Menu
Dzień Darmowej Dostawy w tym roku 5 grudnia!

5 grudnia taniej zapłacimy za zakupy w Internecie!

Dzień Darmowej Dostawy, 5 grudnia dokonując zakupów w ponad półtora tysiąca sklepów internetowych nie zapłacimy za przesłanie ich pocztą bądź kurierem. Prezentu na Mikołajki kupić już nie zdążymy (chyba, że mamy chody u samego solenizanta, bo on potrafi), ale pod choinkę już tak. Czemu nie skorzystać z okazji?

Okazja do dokonania przez internet małych zakupów, które inaczej niezbyt by się nam opłacały. Ja sam wykorzystuję tę okazję, by kupić tusz do domowej drukarki. Może się jednak skończyć tak, że kupimy więcej i nie będzie to ostatni raz. Na co oczywiście liczą biorące udział w akcji sklepy internetowe. I z tego samego powodu, jeśli taki prowadzimy, może warto się do tej akcji przyłączyć? Nie wiąże się to z żadnymi opłatami na rzecz organizatorów, a czas na zgłoszenie mamy jeszcze do 3 grudnia.

Na stronie internetowej akcji znajdziemy listę sklepów, co samo w sobie nie będzie zbyt pomocne – jest ich zbyt wiele – lepiej skorzystać z wyszukiwarki podając nazwę interesującego nas produktu. Lub sprawdzić, czy na liście jest sklep, który znamy, wystarczy wpisać jego nazwę do wyszukiwarki. Pewnie nie o to im chodziło, ale czemu nie skorzystać, tego dnia kupimy u nich taniej. Jest też podział na branże, przydatny, jeśli nie jesteśmy zdecydowani, co chcielibyśmy kupić, a głupio nam nie skorzystać z okazji.

więcej na stronie: www.dziendarmowejdostawy.pl

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.