Menu
Jubileuszowa X Gala Finałowa Polish National Sales Awards

Jubileuszowa X Gala Polish National Sales Awards (patronat medialny magazynu)

3 grudnia w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta Gala Finałowa konkursu Polish National Sales Awards 2018. Gala jubileuszowa, bo już po raz dziesiąty wyłonieni zostaną najlepsi w sprzedaży. Poznamy laureatów i wyróżnionych w aż 21 kategoriach. Patronat nad jubileuszową edycją konkursu objęła Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jednym z instytucjonalnych partnerów, obok Business Centre Club, jest Klub Integracji Europejskiej, a magazyn przedsiębiorcy@eu objął go patronatem medialnym.

To coroczne wydarzenie jest okazją do wyróżnienia najlepszych z najlepszych sprzedawców. Tych, bez kogo nie poradzi sobie żadna firma. Obecna edycja jest oczywiście szczególna, jest okazją do podsumowań i dokumentuje sukces przedsięwzięcia, które podczas całej dekady kształtowało dobre praktyki w sprzedaży i obsłudze klienta.

Jubileuszowa, X edycja konkursu skłania do podsumowania naszej działalności. Przez dziesięć lat grono ekspertów – topowych praktyków PNSA, intensywnie pracowało nad zmianą postrzegania zawodu sprzedawcy w Polsce. Kładliśmy szczególny nacisk na etykę, dobre praktyki i absolutny profesjonalizm. Po wielu latach mogę powiedzieć, że odnieśliśmy sukces, zmieniając polską rzeczywistość i kształtując dobre standardy w kraju powiedziała Elżbieta Pełka, prezes Polish National Sales Awards. Co roku możemy nagradzać najlepszych, co bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim – jako organizacja – nieustannie edukujemy i kształtujemy najwłaściwsze podejście do tematu sprzedaży, który stanowi duże wyzwanie. Jest to możliwe dzięki wielkiemu wysiłkowi ekspertów i unikalnej metodologii PNSA – dodaje.

Teraz przed nami gala. A że wizytówka każdego konkursu są tak naprawdę laureaci, warto ich będzie poznać. Dowiedzieć się, za co zostali nagrodzenie (bo nie jest wcale przypadkiem, że kategorii jest ponad dwadzieścia), poznać ich doświadczenia, dowiedzieć się, które są dla nich najważniejsze, a także co uważają za najtrudniejsze w swojej pracy. Ale o tym napiszemy już relacji z jubileuszowej gali, bo oczywiście będziemy tam obecni!

Rafał Korzeniewski

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.