Menu
Jesteśmy z Tobą Tomku ! Charytatywny koncert "Serce za Serce" na rzecz Tomka Osucha...

Jesteśmy z Tobą Tomku !

Jak piszą artyści i przyjaciele Tomka Osucha, organizatorzy charytatywnego koncertu „Serce za Serce” na jego rzecz cytując słowa znanej piosenki z repertuaru grupy Golden Life:

„Życie choć piękne, tak kruche jest, wystarczy jedna chwila by zgasić je”

Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny, kiedy to nasz przyjaciel, Tomek, znalazł się w dramatycznej sytuacji. 7 września dostał udaru krwotocznego. Przeszedł operację, został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, ale jest w stanie ciężkim. potrzebuje intensywnej rehabilitacji i leczenia. Tomasz Osuch – Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń, przez 18 lat swojego życia pomagał dzieciom z chorobami nowotworowymi. Empatyczny, zawsze gotowy do niesienia pomocy, poświęcający się ponad własne siły. Inicjator wielu akcji charytatywnych na rzecz chorych dzieci m.in. „Onko-Olimpiady”, cyklicznych pokazów mody z udziałem aktorów „Dzieci Dzieciom”, akcji „Piękne ponad życie” itd. Teraz ON sam potrzebuje pomocy. Pomocy, która będzie motorem do walki o powrót do życia i sprawności, by znowu robić to co kocha najbardziej: spełniać marzenia dzieci z chorobami onkologicznymi. To misja, którą Tomek niesie od 18 lat i z roku na rok, nie bacząc na trudności, kroczy w przód. Dzisiaj, zszedł na chwilę z pokładu Fundacji, ale wierzymy, że dzięki pomocy nas wszystkich, szybko wróci i znowu będzie nadawał kierunek działaniom Fundacji. Zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny „Serce za Serce” z udziałem aktorów, artystów, przyjaciół, którzy od lat są obecni w życiu zawodowym i osobistym Tomka.

Dołączamy się do tego apelu!

Swój udział już w koncercie „Serce za Serce” potwierdzili: Paweł Stasiak, Włodek Matuszak, Karolina Nolbrzak, Jacek Rozenek, Krysia Mazurówna, Karolina Pilarczyk, Kacper Kuszewski, Danusia Błażejczyk, Angelika Lika Wdowczyk, Krzysiek Jaworski/Harlem, Marta Klubowicz, LeonVoci, Aleksandra Kutz.

Podczas koncertu odbędą się pokazy mody Marioli Turbiarz (PrysznicModowy), licytacje fantów przekazanych przez Fundatorów a całość poprowadzi Karolina Nolbrzak i Włodek Matuszak. Lista uczestników wciąż rośnie. Chcemy pokazać, że jesteśmy razem. Dlatego łączymy się wspólnie i chcemy zrobić najlepszy prezent Tomkowi na początek nowego życia. Móc mu powiedzieć „Nie musisz się martwić”.

Bilety na koncert „Serce za Serce” do kupienia w serwisie kup bilecik.

Śledź też akcję na rzecz Tomka Osucha na Facebooku: https://fb.me/e/5AsAQneo9

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.