Menu
III Międzynarodowe Targi EkoFlota

III Międzynarodowe Targi EkoFlota zostały objęte naszym patronatem medialnym!

Tym razem Międzynarodowe Targi EkoFlota odbędą się nie w październiku, a w czerwcu w Centrum Targowo-Kongresowym (dawniej MT Polska) w Warszawie. Tak, jak poprzednio będą dwudniowe, pierwszy, biznesowy dzień będzie przeznaczony dla profesjonalistów. Tego dnia odbędzie się też towarzyszącą targom konferencja. Dużo atrakcji zaplanowano też podczas drugiego, otwartego dla wszystkich dnia targów.

Dzień Biznesowy będzie dla jego uczestników okazją do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną im użyczone do testów. Poznać też będzie można, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności. I oczywiście okazja do wymiany doświadczeń w gronie specjalistów i nawiązania nowych kontaktów.

Ten dzień ma obfitować w premiery samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. Wiele z nich będzie można przetestować.

Podczas pierwszego dna targów odbędzie się też Konferencja E-Mobility. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i niezbędnej dla nich infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. Mowa będzie o przepisach, ale i o tym, jak, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. I jak radzą sobie z tym miasta.

Drugi dzień targów ma mieć charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i jednocześnie szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu. Zapraszają całe rodziny! Także tego dnia będzie można przetestować całą gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Dodatkowo zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci. A tymi z nich, które okażą się odporne na bakcyla motoryzacji zajmą się profesjonalni animatorzy, aby nie przeszkadzały mniej nań odpornym dorosłym.

Obie dotychczasowe edycje targów były sukcesem. Poprzednie w październiku zeszłego roku odwiedziło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów. Jedną z głównych atrakcji była polska premiera Jaguara I-PACE.

więcej: www.targiekoflota.pl

Udział w obu dniach targów jest bezpłatny, ale wstęp na pierwszy dzień targów zarezerwowany jest dla profesjonalistów i wymaga rejestracji online. Płatny jest natomiast udział w konferencji.

pobierz program (kliknij)

 

piątek 15 czerwca, godzina 8.30 – 16.00

Centrum Targowo-Kongresowe Warszawa

Udział w konferencji jest płatny, do 25 maja obowiązuje cena 790 zł, potem 990 zł netto od osoby.

Wymagana rejestracja online.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.