Menu
III Akademia Kobiet

III Akademia Kobiet, patronat magazynu

www.akademiakobiet.pl

Trzecia Akademia Kobiet, tym razem już nie Bałtowska, a ogólnopolska odbędzie się 23 i 24 czerwca Brant Hotelu w Majdanie pod Warszawą. Będą to dwa dni wypełnione wykładami ekspertów i to nie tylko z dziedziny biznesu, ale i zdrowego stylu życia. Swoim doświadczeniem z uczestniczkami podzielą się też znane osobowości medialne. W programie są także warsztaty tańca oraz zajęcia sportowe. Czyli propozycja dla kobiet poszukujących inspiracji, motywacji i wiedzy, a także kontaktów biznesowych.

Akademia Kobiet to przestrzeń do rozwoju dla kobiet. Celem wydarzenia jest motywowanie i inspirowanie uczestniczek do podejmowania wyzwań i realizowania się na wielu płaszczyznach. W spotkaniu biorą udział kobiety z całej Polski, bez względu na wiek czy wykonywany zawód, zarówno te, które już osiągnęły osobiste spełnienie, jak i te, które tego pragną. Akademia Kobiet wspiera uczestniczki w odkrywaniu drzemiącego w nich potencjału.

Jak wyjaśnia Monika Lichota, pomysłodawczymi akademii, pomysł jej stworzenia wyszedł z potrzeby serca: – Budując swoją ścieżkę zawodową często korzystałam z wiedzy przekazywanej podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy warsztatów. Postanowiłam pomóc także innym kobietom i stworzyć wydarzenie, w którym sama chętnie wzięłabym udział: z dużą dawką wiedzy, ale także przestrzenią do wymiany opinii, aktywności fizycznej, rozrywki.

Pierwsze dwie edycje były organizowane w Bałtowie pod nazwą Bałtowskiej Akademii Kobiet i ich celem było dotarcie do społeczności lokalnej. W praktyce wydarzenie przekroczyło już pewien punkt krytyczny i zyskało już rangę ogólnopolską, stąd nowa nazwa i nowe miejsce.

Wśród prelegentów trzeciej edycji akademii będą między innymi Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Katarzyna Cichopek, Hanna Bakuła, Joanna Salwa, Dominika Nawrocka, Dominika Zaborowska, Natalia Bogdan, Natalia Kościuk i Artur Sójka. A wśród poruszanych tematów znajdą się te dotyczące rozwoju osobistego, zawodowego, czerpania motywacji i budowania własnej marki. Wiadomo też kto Akademię poprowadzi, będzie to Olivier Janiak.

Tych dwóch dni uczestniczki nie spędzą tylko w sali wykładowej oraz na warsztatach tańca oraz zajęciach sportowych. W programie jest też wieczorna gala, która odbędzie się pierwszego dnia. A pokaz tańca w wykonaniu tancerza, choreografa i konferansjera jednej osobie, czyli Roberta Kochanka będzie zachętą do tego, by również samemu wyjść na parkiet.

Więcej (i szczegółowy program) na www.akademiakobiet.pl.

Jeszcze do 25 maja można kupić bilety z 40% rabatem, wystarczy, że zapiszecie się na ich newsletter!

Kup bilet na Akademię Kobiet, do 25 maja 40% rabatu!

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.