Menu
Honorowy patronat nad jubileuszową, X edycją Polish National Sales Awards objęła Andżelika Możdżanowska, pełnomocnik rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw.

Honorowy patronat nad jubileuszową X edycją Polish National Sales Awards objęła Andżelika Możdżanowska, pełnomocnik rządu ds. mśp

Honorowy patronat nad jubileuszową, X edycją Polish National Sales Awards objęła Andżelika Możdżanowska, pełnomocnik rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw. Rośnie więc uznanie i prestiż konkursu, którego uroczysta gala odbędzie się 3 grudnia w warszawskim Hotelu Intercontinental. Wciąż też można dołączyć do grona jej uczestników, termin składania wniosków przedłużono do 30 października. 

Nawet najlepszy produkt nie zapewni firmie sukcesu, jeśli nie uda się go sprzedać. Może być nawet dla firmy katastrofą. Stąd trudna do przecenienia rola tych, którzy go sprzedają. I taka jest idea konkursu, nagradzać tych, którzy są w tym najlepsi! Zachęcając swoich pracowników do uczestnictwa w konkursie firmy oczywiście ryzykują, że ktoś będzie próbował im ich potem podkupić, ale ludzie to kapitał firmy i warto się pochwalić, że u nas pracują najlepsi, a im osobista satysfakcja. Do dziewiętnastu kategorii nagród indywidualnych i zespołowych (bo o nagrodę mogą się starć także całe zespoły sprzedaży oraz obsługi klienta), w tym roku doszły dwie nowe, w których nagrody otrzymywać będą firmy: dla liderów eksportu oraz liderów innowacji.

Warto jeszcze przytoczyć to co powiedziała Andżelika Możdżanowska, pełnomocnik rządu ds. małych i średnich przedsiębiorstw (i jednocześnie wiceminister inwestycji i rozwoju) uzasadniając objęcie swym patronatem konkursu:

Bardzo się cieszę, że jako Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw mogę objąć patronatem honorowym X edycję PNSA. Docenianie prężnie działających przedsiębiorców jest dla mnie niezwykle ważne, ponieważ to właśnie dzięki nim Polska może pochwalić się wysoką dynamiką wzrostu, która charakteryzowała polski eksport w ubiegłych latach – mocno w to wierzę – utrzyma się w przyszłości. Mam świadomość, że przedsiębiorczość rozwija się tam, gdzie istnieją sprzyjające temu warunki, gdzie funkcjonuje odpowiednia prawna, gospodarcza i administracyjna przestrzeń. Równie ważna jest atmosfera wspólnej świadomości, synergia działań mogących pchnąć polskie firmy i organizacje na otwarte wody światowej gospodarki. Dziękuję PNSA za działania na rzecz rozwoju sektora sprzedaży, co bezpośrednio wpływa na gospodarkę Polski. Doceniam, że PNSA koncentruje się nie tylko na wynikach sprzedaży, wielkości eksportu, ale także na etyce. To istotne z punktu widzenia rozwoju sektora gospodarczego i standardów, jakimi powinny kierować się przedsiębiorstwa.

 Określający zasady udziału w jubileuszowej edycji konkursu regulamin oraz formularz zgłoszeniowy online, którego wypełnienie stanowi pierwszy krok dla chętnych do wzięcia udziału w konkursie znajdziecie na jego stronie: www.pnsa.pl w zakładce organizacja.

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.