Menu

Gwiazdy kochają DR AMBROZIAKA

Na polskim rynku ostatnio pojawia się coraz więcej salonów urody, mających bogatą ofertę zabiegów, które pomagają dbać o nasz wizerunek. Kuszą rozmaitymi promocjami i nowościami. Sugeruję jednak, aby jeśli myślimy o skorzystaniu z ich usług, kierować się rozsądkiem i niepodważalnymi faktami.
Gwiazdy

Laura Łącz

Gdy ja zaczynałam interesować się bardziej fachowym dbaniem o urodę i skutecznymi zabiegami, wykonywanymi rozmaitymi maszynami, wszystkie koleżanki aktorki wymieniały jedno nazwisko – Marcin Ambroziak. Dla mnie, nie korzystającej jeszcze z niczego, było to nazwisko jakiegoś cudotwórcy, który w magiczny sposób upiększa nawet brzydkie i stare kobiety. Gdy po kilku latach pomyślałam, że czas na poradę specjalisty, zdecydowałam się właśnie na tego doktora. Myślałam, że będzie to stary, przemądrzały lekarz, a okazało się, że to bardzo przystojny, młody, dowcipny mężczyzna, który w dodatku podobno wiele zabiegów przetestował na sobie.

Piszę o tym doktorze nie tylko dlatego, że zawsze polecam kontakt wyłącznie ze sprawdzonymi firmami i specjalistami, ale też dlatego, by podkreślić pewną prawidłowość. Otóż, podobnie jak w przypadku wielu ośrodków SPA, salonów kosmetycznych, restauracji, itp., na rynku warszawskim pozostały, a nawet rozwijają się tylko te naprawdę najlepsze, niezależnie od kłamliwej często reklamy.

Czego więc należy i powinno się wymagać od kliniki dermatologicznej? Na pewno osoby wykonujące zabiegi, np. laserami najnowszej generacji, powinny być doskonale wykształcone, wyszkolone, doświadczone, a przede wszystkim utalentowane w swojej dziedzinie. Znam bowiem gabinety, w których młodziutka panienka jednego dnia siedzi w recepcji, drugiego dnia robi makijaż permanentny, a trzeciego obsługuje laser. Z własnego, przykrego doświadczenie wiem, że takie zabiegi przynoszą więcej szkody niż pożytku, a zamiast upiększyć – oszpecają. Ja, na szczęście, nigdy nie zdecydowałam się poddać zabiegom nieodwracalnym, więc po pewnym czasie błędy przestały być widoczne.

Z tych powodów bardzo cenię sobie porady pięknych, zadbanych koleżanek i nigdy nie kieruję się reklamami prasowymi lub internetowymi. I z tych powodów wspomniałam na wstępie o doktorze Ambroziaku. Nawet te najbardziej ostrożne celebrytki, które po prostu boją się o swój wygląd i stan zdrowia, mawiają o doktorze: „krzywdy nie zrobi”. A dla wielu pań, to bardzo ważne. Jak pisałam bowiem, sama skorzystałam z szeroko reklamowanych gabinetów, w których dosłownie zrobiono mi krzywdę. Poza tym klinika, w której oferuje swoje usługi doktor Ambroziak dysponuje najnowszą, doskonałej jakości aparaturą. A w dzisiejszych czasach bez urządzeń nowej generacji ani rusz. To już nie te czasy, kiedy to wystarczyły sprawne rączki dobrej kosmetyczki w małym pokoiku. Zresztą, proszę popatrzeć na zdjęcia.

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.