Menu
Gala z okazji 25-lecia firmy PKF Consult

Gala z okazji 25-lecia firmy PKF Consult

7 czerwca w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 25-lecia działalności PKF w Polsce. W obchodach uczestniczyło blisko ćwierć tysiąca gości, wśród zaproszonych byli przedstawiciele świata biznesu, klienci, partnerzy handlowi oraz przyjaciele firmy. Jednym z nich był prezes Europejskiego Forum Przedsiębiorczości Krzysztof Jończyk.

Galę otworzyła Ewa Jakubczyk-Cały – Partner Zarządzający, która powitała wszystkich przybyłych gości, a następnie w części oficjalnej Gali każdy z partnerów spółki wygłosił przemówienie. Głos zabrało również kilku z pośród obecnych na sali gości, w tym delegaci z firm członkowskich PKF z Malty i Białorusi, a także zostało zaprezentowane krótkie wideo z wystąpieniem Christos Antoniou – Chairman PKF International Regionu EMEA.

Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na uroczystą kolację. A krótko potem rozpoczęła się druga część wieczoru – koncert jubileuszowy, podczas którego wystąpili: Jolanta Jaszkowska, Jolanta Mrotek oraz Barry Solone. Całą uroczystość poprowadził Ryszard Rembiszewski.

Uroczystość była zwieńczeniem jubileuszowych obchodów 25-lecia PKF Consult, który od lat pomaga swoim klientom rozwiązywać ich problemy biznesowe, będąc jedną z wiodących firm audytorsko – konsultingowych w Polsce. Gala była również okazją, by podziękować im, a także partnerom biznesowym firmy za dotychczasową współpracę, wsparcie i obdarzenie zaufaniem przez te lata.

  

PKF Consult to jedna z największych firm audytorsko – konsultingowych w Polsce i jedna z wiodących sieci audytorów i konsultantów w świecie. W Polsce PKF Consult ma biura w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Opolu i w Gdańsku. Pracuje w nich ponad 150 ekspertów: audytorów, doradców podatkowych, analityków finansowych i certyfikowanych księgowych

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.