Menu
Luxury Carnival, festiwal luksusowych marek - patronat medialny magazynu

zmiana terminu festiwalu po ogłoszeniu żałoby narodowej

Z uwagi na zaistniałe okoliczności, chcąc uszanować powagę tych dni i wprowadzoną żałobę narodową, podjęto decyzję o zmianie terminu wydarzenia Luxury Carnival, zaplanowanego na 18 i 19 stycznia. Liczymy na zrozumienie wszystkich gości, partnerów i osób zainteresowanych organizowanym przez nas festiwalem. Pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w Luxury Carnival w innym terminie, który podamy do publicznej wiadomości już wkrótce. Na stronie www.luxurycarnival.pl oraz w mediach społecznościowych będziemy informować również o procesie zwrotu lub wymiany biletów.

organizator Luxury Carnival

 

Luxury Carnival, festiwal luksusowych marek, którego formuła inspirowana jest przykładami podobnych imprez w Szwajcarii i Nowym Jorku, ma być wydarzeniem bez precedensu. Ma być poświęcony wyłącznie markom luksusowym i premium z branży mody, kosmetyków, motoryzacji, alkoholi i nie tylko. Będą te najbardziej znane, rozpoznawalne i te, dopiero na polski rynek wchodzące. Organizatorzy zadbali, aby każda marka miała kameralną przestrzeń, gdzie jej przedstawiciele, w tym ambasadorzy marek, będą prowadzili ich prezentacje. Będzie można przyjrzeć się panującym trendom, panie pewnie zainteresują te związane z modą oraz kosmetykami i makijażem. Panów oczywiście to, co związane jest z motoryzacją, zegarki (powiedzmy szczerze, coraz częściej to bardziej ozdoba niż użyteczny przedmiot, więc tym istotniejsze jest co mamy na nadgarstku) i tajniki szycia garniturów na miarę, te wciąż dla wielu tajemnicze określenia bespoke i mtm. W programie festiwalu będą seminaria, skorzystać będzie też można z rad ekspertów. Festiwal to jednak nie tylko „zwiedzanie” i „wiedza”, będzie też można dokonać zakupów. A może poszczęści się nam podczas loterii i nie trzeba będzie sięgać po kartę kredytową? Bo loterii również nie zabraknie.

Wszystko w karnawałowej oprawie, z kameralną muzyką graną na żywo (i jazzem, bo jazz też kojarzy się luksusowo), by stworzyć niepowtarzalny klimat. Tak, aby wizyta na festiwalu stała się alternatywą dla weekendowego spotkania w gronie przyjaciół w karnawałowy wieczór. A może, łączą jedno z drugim, wybrać się tam z nimi?

Pierwsza edycja festiwalu już 18 i 19 stycznia na EXPO XXI w Warszawie!

My się z naszą ekipą wybieramy i liczymy, że namówimy do tego też naszych czytelników!

więcej: www.luxurycarnival.pl

EXPO XXI, Warszawa ul. Prądzyńskiego 12/14

gdzie to jest

piątek 18 stycznia, godzina 18.00 – 2.00

sobota 19 stycznia, godzina 16.00 – 2.00

Dwudniowe bilety do nabycia na eBilet.pl (są one zarazem karnetami upoważniającymi służącymi do opłacenia udziału w degustacjach).

Rafał Korzeniewski

 

Poniżej klip z zaproszeniem, zaprasza nas Conrado Moreno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.