Menu
Dziesięć nowych bezpłatnych szkoleń Akademii PARP

Kolejne bezpłatne szkolenia Akademii PARP (aktualizacja)

Do 19 darmowych kursów online poprzedniej edycji Akademii PARP doszły we wrześniu  trzy, w październiku dojdą też trzy i do końca roku kolejne cztery. Warto zwrócić uwagę na dostępny już zaawansowany kurs e-commerce, może bardzo się przydać i również zaawansowany kurs poświęcony mediom społecznościowym w biznesie, który zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu (bo tych kursów nigdy nie za dużo). Kursy podstawowe odnajdziecie wśród tematów pierwszej edycji, dalej są dostępne i od nich powinniśmy zacząć. Szkolenia Akademii PARP skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców, ale mogą z nich skorzystać także ci, którzy o dołączeniu do ich grona myślą i właściwie każdy, dla kogo mogą być one użyteczne. Po ich przejściu uzyskamy nawet certyfikat ich ukończenia. A wszystko bez wychodzenia z domu. Trzeba się tylko zarejestrować, co też oczywiście robi się online.

Zarządzanie kryzysowe w MŚP – kurs został uruchomiony 14 września.

Z kursu dowiesz się jak dbać o bezpieczeństwo swojej firmy w sytuacji kryzysowej.

Pozyskiwanie kapitału na działalność MŚP – kurs został uruchomiony 18 września.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział czym jest kapitał, skąd go pozyskać i jakie są źródła finansowania działalności MŚP.

E-commerce w biznesie – kurs zaawansowany – kurs został uruchomiony 28 września.

Po uczestnictwie w kursie uzyskasz informacje na temat specyfiki handlu w Internecie oraz tego co zrobić, aby zwiększyć sprzedaż.

Ubezpieczenie społeczne w MŚP – kurs został uruchomiony 8 października.

Po wzięciu udziału w tym kursie poszerzysz swoją wiedzę o zasady funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych i dowiesz się jak się w nich poruszać.

Media społecznościowe – kurs zaawansowany – od 16 października.

Z kursu zaczerpniesz informacji na temat wykorzystywania potencjału portali społecznościowych w kontekście sprzedaży i wizerunku Twojej firmy.

Podatek VAT w MŚP – od 20 października.

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział wszystko o podatku VAT oraz jakie są zasady rozliczania podatku od towarów i usług.

Zarządzanie ryzykiem w MŚP – od 6 listopada.

Dzięki ukończeniu tego kursu będziesz wiedział jak osiągnąć sukces w zarządzaniu ryzykiem.

Zarządzanie projektami dla początkujących – od 17 listopada.

Po ukończeniu kursu będziesz umiał odpowiedzieć na pytania: „jak rozwijać kluczowe umiejętności niezbędne do sprawnego prowadzenia projektu?” i „jak planować i realizować złożone przedsięwzięcia?”.

Cyberbezpieczeństwo w MŚP – od 27 listopada.

Po zakończeniu tego kursu zbierzesz informacje na temat cyberbezpieczeństwa – będziesz wiedział, jak rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością.

Badanie rynku i testowanie produktów – od 7 grudnia.

Z kursu dowiesz się czym jest i do czego służy badanie rynku i testowanie produktów.

Temat każdego kursu to zarazem link do niego. Zacznijmy jednak od zapisania się do Akademii PARP. Gdy już to zrobimy, w tym samym okienku logować się będziemy uzyskanym podczas rejestracji hasłem.

red. Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.