Menu
„Dzieci Dzieciom”, niezwykły pokaz mody w Pałacu Kultury!

„Dzieci Dzieciom”, niezwykły pokaz mody w Pałacu Kultury !

21 stycznia: pokaz mody „Dzieci dzieciom” w Pałacu Kultury, zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, bo nie jest to zwykły pokaz mody. Przed nami kolejne niezwykłe przedsięwzięcie Fundacji Spełnionych Marzeń i kolejne spełnione marzenia. Bo jaka młoda dama nie marzy, by choć raz stanąć na wybiegu w świetle jupiterów? Nawet jeśli chciałaby zostać naukowcem, sportowcem lub… polityczką. Te marzenia mają również młode pacjentki szpitali onkologicznych. I fundacja pomoże im je spełnić.

Na wybieg w reprezentacyjnej sali Ratuszowej Pałacu Kultury wyjdą razem z gwiazdami sceny, sportu i turystyki. Będą wśród nich: Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Kuba Wesołowski, a także Anna Korcz, Marta Manowska i Katarzyna Cichopęk. Te nazwiska już znamy, z pewnością dołączą kolejni. W pokazie wezmą udział mali pacjenci klinik onkologicznych z Warszawy, Olsztyna oraz Lublina. Wieczór uświetni występ tenorów z „Leon Voci” oraz piosenkarki Sashy Strunin na jazzowo.

Wesprzeć akcję i fundację będzie można podczas pokazu, kupując los loterii fantowej, z której cały dochód zostanie przeznaczony na działania fundacji na rzecz jej małych podopiecznych, pacjentów klinik i oddziałów onkologicznych w całej Polsce. I nie wypada tego losu nie kupić.

poniedziałek 21 stycznia, godzina 19.00

sala Marmurowa Pałacu Kultury i Nauki

(główne wejście od strony placu Defilad)

Wstęp wolny, przyjdźcie z przyjaciółmi!

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.