Menu
4. Akademia Kobiet już wkrótce !

4. Akademia Kobiet już wkrótce ! (patronat medialny magazynu)

To będzie IV już edycja Akademii Kobiet. Jak zapowiadają organizatorzy, emocjonujące wydarzenie, które dostarczy nie tylko zastrzyku inspiracji, ale również potężną dawkę motywacji na najbliższe miesiące. W programie akademii oprócz prelekcji, które poprowadzą eksperci ze świata biznesu i osobistości medialne, także wieczorna gala, w programie której znalazł się monodram Justyny Sieńczyłło i recital Macieja Grendy. Akademia to też oczywiście okazja, by zdobyć cenne kontakty biznesowe. I co może trochę zaskoczyć, zaproszeni są także mężczyźni! Bo i ono mogą się nauczyć czegoś od kobiet.

Jak uważają organizatorzy, kobiety są aktywne, chcą się rozwijać, nie boją się prób ogniowych. Nierzadko na trudnej ścieżce wiodącej do sukcesu stanowią dla siebie najlepsze wsparcie – chętnie się uczą od siebie nawzajem, dzielą doświadczeniami i inspirują. Co więcej, lubią swoje towarzystwo!

Stąd inicjatywy łączące kobiety cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kobiety, które osiągnęły sukces, wiedzą, z jakimi przeszkodami trzeba się zmierzyć, by dojść na szczyt. To właśnie one okazują się najlepszymi mentorkami dla ambitnych koleżanek, które chcą podjąć podobne wyzwania. A wspomnianych przeszkód jest niemało. Do udziału w tym wydarzeniu – dedykowanym wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, bez względu na wiek, zawód czy miejsce zamieszkania – zaprasza nas już po raz czwarty pomysłodawczyni i organizatorka Akademii Kobiet, Monika Lichota.

„Zawsze wiedziałam, że w kobietach drzemie wielka siła, a powiedzenie „kobieta kobiecie wilkiem” w prawdziwym świecie wcale nie jest standardem, a jedynie odstępstwem od reguły. Dlatego chciałam stworzyć przestrzeń dla kobiet, w której będą mogły się one wspólnie inspirować i motywować” twierdzi mówi Monika Lichota. Podczas swojej ścieżki zawodowej sama wielokrotnie byłam uczestniczką różnego rodzaju szkoleń i konferencji, więc na własnej skórze odczułam, jak wiele daje udział w tego typu wydarzeniach. Najwyraźniej rozumieją to
i potrzebują tego też inne kobiety, co doskonale pokazuje fakt, jak szybko nasza Akademia
z lokalnego wydarzenia przeobraziła się w wydarzenie o charakterze ogólnopolskim.

W programie akademii znalazło się całe pasmo interesujących wykładów oraz dodatkowych atrakcji. Tradycyjnie pojawią się tematy bliskie wszystkim aktywnym zawodowo bizneswoman. Trenerka i konsultantka HR Agnieszka Czaplińska opowie, dlaczego Ludzie przychodzą do firmy, a odchodzą od szefa i podpowie, jak temu zaradzić. Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen i szkoleniowiec, wygłosi prelekcję o tytule Problemy stwarzają możliwości, czyli Twoja firma w duchu Kaizen. Natomiast przedsiębiorca Piotr Ląd poradzi, Jak rozwijać sprzedaż na bazie systemu rekomendacji. Nie zabraknie również tematów korespondujących z męskim punktem widzenia i męską rzeczywistością, najszybsza Polka Gosia Rdest opowie o Kobiecie w męskim świecie motorsportu, a ekspert w zakresie psychologii płci, Grzegorz Kordek objaśni Instrukcję obsługi mężczyzny. Będzie też o związkach – a to za sprawą panelu, który poprowadzi businesswoman Magdaleny Czai, poświęconego pułapek podczas budowania relacji. Prelegenci poruszą również tematy motywacji i zarządzania sobą w czasie – aktorka Paulina Holtz opowie o kobiecie wielozadaniowej a szkoleniowiec, autor wielu książek Piotr Bucki zaprosi na wykład Masz 168 godzin! Dobrze je wykorzystaj, dużą dawkę wiedzy przekaże znany trener osobisty Daniel Qczaj.

Nie zabraknie informacji z dziedziny urody i zdrowego odżywiania się – mistrzyni wizażu Katarzyna Zielińska zdradzi tajniki makijażu biznesowego, a znana dziennikarka Katarzyna Bosacka podpowie, jak robić zakupy spożywcze tak, żeby nie zwariować.

Hasło przewodnie Akademii Kobiet brzmi Zapal się do działania i w tych kilku słowach zawarta jest cała idea wydarzenia. Akademia organizowana jest bowiem po to, by motywować kobiety do podejmowania nowych wyzwań!

Chociaż Akademia Kobiet organizowana jest przede wszystkim z myślą o wszystkich paniach, przypominamy, że panowie są również zaproszeni!

Akademia Kobiet odbędzie się w czterogwiazdkowym hotelu Brand w podwarszawskim Majdanie. Szczegółowy program wydarzenia, a także sylwetki prelegentów odnajdziecie na stronie Akademii Kobiet. Również za pośrednictwem tej strony można nabyć online bilety na Akademię Kobiet, bilet VIP obejmuje także nocleg ze śniadaniem.

więcej: www.akademiakobiet.pl

Rafał Korzeniewski

Udostępnij

Możliwość komentowania jest wyłączona.